Замок врізний MOTTURA 89.723 5000 правий/лівий (аналог Ельбор, Граніт 1.06.42)


3 388грн.
Є в наявності

Опис

Високоякісний врізний замок Mottura 89.723 є 6-ти сувальдним механізмом, причому для надійності деякі сувальди не мають пружини, а вбудована кулька у стійку хвостика перешкоджає спробам висвердлювання. Саме тому він більш надійний ніж його аналоги, оскільки завдяки вище описаному захисту, відкриття його механізму відмичками та іншими інструментами значно ускладнюється. Є тяги для підключення додаткових ригелів, які можна не використовувати, якщо немає необхідності. У комплекті є п'ять ключів із пластиковими ручками хорошої якості бежевого кольору.

Врізний замок Mottura 89.723 S (лівий) в першу чергу, це висока якість та надійність, що перевірено роками. Даний механізм представлений двома моделями, а саме ліва з індексом S і права з індексом D. Тому при виборі, особливо на заміну, слід враховувати цей важливий фактор. Варто відзначити, що в нашій країні багато квартир оснащені аналогами даного типу механізмів - Ельбор Граніт 1.06.42, Border ЗB9-6ЛK.TЗ/15... Однак, існує низка незначних відмінностей, що вимагає внесення деяких змін при монтажі.

Якщо Ви хочете купити замок Mottura 89.723 S на нове місце монтажу, поставлене завдання зрозуміле і не потребує коментарів. У випадку коли потрібно замінити аналог Ельбор Граніт 1.06.42 або Border ЗB9-6ЛK.TЗ/15 слід враховувати деякі моменти. Насамперед модель Mottura не має нічника, який є в замках російського виробництва. Тому засув виконаний з 4-х сталевих ригелів замість 3-х. Також, отвори кріплення на планці розташовані горизонтально вгорі і внизу по 2 штуки. Мабуть, на цьому все. Як бачимо відмінності не значні, якщо відсутність нічника не є для Вас критичним.

Характеристики

Тип:
Сувальдний
Виробник:
Mottura
Країна виробник:
Італія
Міжосьова відстань:
42 мм
Кількість ригелів:
4 ригелі

Відгуки (0)