Замок врізний MOTTURA 54J939 My Key (аналог Чиза 57986) правий/лівий


7 315грн.
Є в наявності

Опис

Врізний замок Mottura (Моттура) 54J939 My Key, це нове покоління механічних замків, які мають низку вагомих переваг і є сучасною заміною базової моделі 54.939. Насамперед рекомендуємо звернути увагу на символ "J", присутній у маркуванні даної моделі. Що він означає? Механізм цього замка дозволяє здійснювати самостійне перекодування нескінченну кількість разів. Для цього не потрібно знімати замок з дверей, тому що достатньо мати під рукою набір ключів. Далі слідуючи інструкції можна виконати таку процедуру без виклику майстра, після чого старі ключі не зможуть відкрити замок, оскільки секретність буде змінена під новий комплект.

Черговою перевагою, якою володіє італійський замок Mottura 54J939 My Key, можна виділити підвищену стійкість до спроб злому, коли застосовуються імпресійні відмички... У комплекті йде 5 ключів, що мають шість різних висот секретності, причому прапорець має новий профіль із несиметричними сторонами. Він ускладнений і зменшений, що значно підвищує рівень безпеки та ускладнює будь-які спроби набрати потрібну комбінацію секретів за допомогою самоімпресії. Коли відбувається поворот ключа у бік замикання паралельно входить у дію відсічна пластина, яка перекриває краї ключової щілини - саме через ці місця і відбувається маніпуляція відмичками. Традиційно у стійку хвостовика поміщена сталева кулька, перешкоджаючи спробам висвердлювання.

Механічний замок Mottura (Моттура) 54J939 My Key оснащений п'ятьма ригелями та клямкою, яка фіксується при замиканні сувальдним ключем (ручка при цьому залишається рухомою, а клямка ні). Сувальдна система забезпечує роботу чотирьох ригелів діаметром 18мм із вильотом 40мм. Також вона відповідає за роботу додаткових ригелів, підключених до вертикальних тяг з виходом 20мм. За роботу п'ятого ригеля відповідає циліндровий механізм, який після замикання опускає спеціальну шторку, забезпечуючи безпеку сувальдної системи від висвердлювання та інших спроб злому. Купити замок Mottura (Моттура) 54J939 My Key буде чудовим рішенням для тих, кому необхідний високий рівень захисту та безпеки.

Важливим доповненням є спеціальні рухомі сфери, які були додані на ніжку ключа в районі прапорця. Це свого роду інтерактивні елементи, що забезпечують набагато більшу надійність системи загалом (значно підвищують секретність замка). Таким чином, набрати правильну комбінацію секретів замка недостатньо, що саме собою дуже складно. Паралельно, необхідно контролювати пін, що взаємодіє зі сферами, а це вимагає неймовірної майстерності і найважливіше, часу, якого у зловмисників як правило дуже і дуже мало.

Характеристики

Тип:
Сувальдний + циліндр
Виробник:
Mottura
Країна виробник:
Італія
Міжосьова відстань:
85мм
Кількість ригелів:
4+1 ригелі

Відгуки (0)