Замок врізний MOTTURA 54 797 двухсистемний правий/лівий


4 466грн.
Є в наявності

Опис

Представляємо вашій увазі врізний двосистемний 4-ригельний замок MOTTURA 54 797S, що має клямку і тристороннє замикання. Основною перевагою є дві системи замикання різного типу, а саме сувальдна в комбінації з можливістю встановити Євроциліндр. Таким чином, кожний користувач може підібрати надійний циліндр будь-якого виробника, скажімо Mul-T-Lock або Abloy, для максимального захисту свого майна. Всі ці елементи захищені міцним корпусом та кришкою виготовленими зі сталі. Коли здійснюється замикання за допомогою циліндра, отвір для встановлення сувальдного ключа перекривається спеціальною шторкою, перешкоджаючи спробам злому та маніпуляцій відмичками.

Дана модель відноситься до комбінованої категорії замків, де є замикання двома різними типами. Купити врізний замок MOTTURA 54 797S можливо двох моделей - лівий "S" та правий "D". Засув здійснюється за допомогою чотирьох сталевих ригелів, які мають діаметр 18мм. з вильотом 40мм. за 4 напівоберти. Як уже згадувалося раніше, є один додатковий ригель діаметром в 18мм. з вильотом 20мм. за 2 напівоберти (його роботу забезпечує циліндр). Засувка відсувається за допомогою ручки та сувальдного ключа. Також, віддалення фальової ручки (Backset) та ключового отвору становить 63мм. Таким чином, верхня сувальдна система виступає основним силовим замиканням, а нижня (циліндр) виконує контрольну функцію.

Італійський замок MOTTURA 54 797S (лівий або правий) оснащений ключами нового покоління (5 шт.), які мають надійне змінне кодування з незалежною лівою та правою стороною прапорця. Така розробка італійського виробника забезпечує набагато більший захист та ускладнює спроби злому даного механізму. Проблема для будь-якого зловмисника полягає в тому, що потрібно буде відтворити конфігурацію секретів обох сторін ключа, а також декодувати перший і другий оберт, щоб визначити правильне кодування. Оскільки прапорець ключа несиметричний кількість різноманітних комбінацій багаторазово зростає.

Врізний замок MOTTURA 54 797S італійського бренду має у своїй конструкції 6 сувальд, причому додані сувальди, які не оснащені пружинами. Блок, що містить ці сувальди, був розміщений якомога ближче до внутрішньої частини замка. Крім іншого, для захисту від висвердлювання в стійку хвостовика була встановлена спеціальна кулька з твердого сплаву. Тим не менш, для максимального захисту від такого способу злому рекомендується встановлювати додаткову марганцеву пластину. Також, дана модель оснащена спеціальним патентним механізмом, що запобігає забиванню та вдавлюванню ригелів.

Характеристики

Тип:
Сувальдний + циліндр
Виробник:
Mottura
Країна виробник:
Італія
Міжосьова відстань:
85мм
Кількість ригелів:
4+1 ригелі

Відгуки (0)