Замок врізний MOTTURA 52 771 4х ригельний корпус під ручку

3 080грн.
Є в наявності

Опис

Врізний замок Mottura 52771 – це високоякісний 4-ригельний механізм сувальдного типу, представлений ринку відомим італійським брендом. Корпус замка виконаний із міцної та надійної нікельованої сталі. Ця модель оснащена клямкою, яка натискається як ручкою, так і ключем, а також має тристороннє замикання. Захист забезпечують чотири ригелі зі сталі, які мають діаметр 18 мм. Чотири півоберта сприяють вильоту ригелів на 40мм, а віддалення отвору для розміщення ключа становить 63мм. У комплекті надається 5 ключів з довгою ніжкою 40мм та зручною ручкою покритою якісним пластиком.

Продумана секретність, яка є представлена сувальдною системою «Easy Go» - це врізний механічний замок Mottura 52771. Ще важливою особливістю даної моделі є те, що при необхідності можливо здійснити швидку заміну всього сувальдного механізму. Отримати сервісне обслуговування чи купити замок Mottura 52771 Вы можете вже сьогодні, звернувшись до нас. Також у даному механізмі передбачено спеціальний захист, що запобігає забиванню ригелів (патентований механізм, що бореться із вдавлюванням ригелів зловмисниками).

Слід зазначити, що ключі для замка Mottura 5277 мають так зване змінне кодування, а саме дві незалежні один від одного сторони прапорця. Це забезпечує насамперед величезну кількість усіляких комбінацій ключів, які налічують сотні та тисячі різноманітних варіантів. Що це означає? Будь-який зловмисник зіткнеться із серйозними проблемами, намагаючись розкрити замок Mottura 5277 будь-якими маніпуляційними методами.

Наскільки італійський замок Mottura 52771 захищений від ще одного методу злому, а саме висвердлювання? Даний спосіб буде розчаруванням для зловмисника, так як стійка хвостовика захищена спеціальною твердосплавною кулькою, а блок, що містить сувальди, розташований ближче до внутрішньої сторони корпусу. Тим не менш, для максимальної ефективності виробник рекомендує встановлювати додатковий захист у вигляді твердосплавних марганцевих пластин. Такі заходи особливо необхідні у випадках, коли це віддалений об'єкт.

Характеристики

Тип:
Сувальдний
Виробник:
Mottura
Країна виробник:
Італія
Міжосьова відстань:
85мм
Кількість ригелів:
4 ригелі

Відгуки (1)