Замок врізний MOTTURA 407514200 додатковий цільний ригель (2х оборотний)


1 771грн.
Є в наявності

Опис

На сьогоднішній день замки виробника MOTTURA займають лідерські позиції на Українському ринку, завдяки високій якості механізмів, а також їх надійності. На цій сторінці до вашої уваги пропонується додатковий одноригельний замок MOTTURA 40 701 50 на два обороти. Модель легка в монтажі та експлуатації, відмінно підійде для встановлення як у легкі в металеві двері, так і важкі. Ригель замка цільний та широкий з вильотом 20мм за два обороти (висота ригеля 60мм та ширина 9мм). Це врізний механізм який вимагає підготовки спеціального місця у дверях, після чого він буде засобом захисту приміщення.

У комплекті з врізним замком MOTTURA 40 701 50 надається відповідна планка і 5 ключів. Існує дві моделі цього механізму з маркуванням "53" і "56", які відрізняються між собою лише довжиною ніжки ключа. Залежно від товщини дверей вибирайте найкращий варіант. Якщо Ви шукаєте якісний та надійний механізм, який буде служити та оберігати Ваше майно довгі роки, тоді купити врізний замок MOTTURA 40 701 50 буде найкращим рішенням. Як би там не було, продукція цього бренду відмінно себе зарекомендувала ще з розпаду СРСР, коли саме ці замки стали першими якісними європейськими моделями у нас у країні.

Більш компактні габарити представленої моделі замка дозволяють здійснювати його встановлення не тільки в металеві двері, а й дерев'яні. Завдяки додатковому захисту цей механізм ускладнює процес його злому за допомогою відмичок. На відміну від схожих моделей інших виробників, замок MOTTURA 4070150 має у своєму арсеналі так звані уловлювачі, які і створюють проблеми для зловмисників. Надійність і висока якість - це, напевно, те, що Ви шукали.

Характеристики

Тип:
Сувальдний
Виробник:
Mottura
Країна виробник:
Італія
Габарити замка:
97x73x18мм.
Кількість ригелів:
1 ригель

Відгуки (0)