Замок врізний MOTTURA 40 701 50 додатковий цільний ригель (4х оборотна)


1 771грн.
Є в наявності

Опис

Однією з основних переваг моделі даного замка є те, що він має спеціальний захист, який запобігає зламуванню за допомогою відмичок.

Врізний замок Mottura 40.701 на сьогоднішній день вважається одним з найбільш популярних сувальдних механізмів, які продаються на Українському ринку. Варто зазначити, що після розпаду СРСР ці замки стали першими якісними європейськими моделями, що з'явилися на ринку. Замок відмінно підійде як додатковий захист, причому його актуальність в якості основного зберігається навіть сьогодні. Саме тому купити врізний замок Mottura 40.701 буде гарним рішенням, якщо потрібна надійність та висока якість.

Коли виникає необхідність в додатковому захисту, Ви шукаєте якісний, при цьому надійний продукт – замок Mottura 40.701 один з кращих варіантів. Монтаж здійснюється досить легко, як і експлуатація даного механізму. Також ще однією перевагою виступає великий виліт ригеля 36мм (4 на півоберти), що забезпечує захист від віджиму дверного полотна.

Оскільки 4 оборотний замок Mottura 40.701 вважається універсальним, його можливо легко встановити, як в металеві, так і дерев'яні двері. Поміж іншого, дана модель монтується в сейфові двері, металеві ящики, а також як додатковий або основний замок на важкі двері з металу.

Характеристики

Тип:
Сувальдний
Виробник:
Mottura
Країна виробник:
Італія
Габарити замка:
80х108/118/128х18 мм.
Кількість ригелів:
1 ригель

Відгуки (0)