Замок врізний MOTTURA 52J771RLYE5BCWM (аналог 52771) правий/лівий


5 929грн.
Є в наявності

Опис

Врізний замок Mottura 52 J771 був розроблений відомим італійським брендом і представлений ринку двома моделями - правою та лівою. Це сувальдний механізм, який має засувку, а також додаткову систему так званого багатостороннього закривання (тяги). Замок призначений для встановлення в металеві двері, причому його можна використовувати як у повсякденному житті, так і у виробництві. Для безпеки вашої власності цей механізм має функцію багаторазового перекодування, що дозволяє замінити існуючі ключі на інший комплект у разі втрати або крадіжки. Крім того, він оснащений підвищеним захистом від злому за допомогою відмичок або імпресії.

Особливістю та перевагою, яку має врізний сувальдний замок Mottura 52 J771, можна виділити абсолютно новий патентний профіль ключа. Він ускладнений і має шість різних висот нарізки, так званих секторів, при цьому лівий та правий прапорець ключа не симетричні. Коли здійснюється поворот ключа паралельно відбувається поворот механічного барабана, перекриваючи цим краї ключового отвору. Таким чином ускладнюється та перекривається доступ для використання усіляких відмичок, якими орудують зловмисники. У стійку хвостовика засуву вбудовано спеціальну сталеву кульку, що запобігає спробі злому за допомогою висвердлювання. Зубчаста гребінка була навмисно ослаблена, перешкоджаючи тим самим злому, що здійснюється за допомогою скручування.

Сьогодні на Українському ринку товари даного виробника дуже популярні, тому купити врізний замок Mottura 52.J771 можливо вже сьогодні. Це не просто висока якість, а й надійність, яка гарантується самим виробником. Унікальна запатентована розробка "My Key" італійською компанією представляє собою спеціальні кульки, розміщені на ніжці в області прапорця ключа. Вони називаються інтерактивними елементами, які визначають вставлений в замкову щілину ключ чи імпресія. Навіть якщо ключ збігається за секретами, відсутність кульок не дозволить провернути його в замоку. Заготовки, що дозволяють виготовити дублікат ключа Mottura 52.J771, надаються тільки сертифікованим майстерням.

Характеристики

Тип:
Сувальдний
Виробник:
Mottura
Країна виробник:
Італія
Міжосьова відстань:
85мм
Кількість ригелів:
4+1 ригелі

Відгуки (0)