Замок врізний MOTTURA 84995S8B0Q 2-х циліндровий з блокуванням правый/левый


6 160грн.
Є в наявності

Опис

Врізний замок Mottura 84.995 S 8B0Q призначений для монтажу в металеві двері для посиленого захисту будь-якого приміщення. Це високоякісний італійський механізм, що має подвійну систему замикання. Він дозволяє встановити відразу два циліндри EuroDIN (Євроциліндр), що гарантує набагато більшу безпеку. Є можливість задіяти додаткові ригелі за допомогою тяг, але їх не обов'язково підключати якщо немає необхідності. Однією з основних особливостей цієї моделі виступає редукторний механізм. Саме він здатний забезпечити м'яку та плавну передачу зусиль від ключа до ригелів, що висуваються, а також тяг девіаторів «крабової системи». Ця технологія сприяє набагато більшому терміну служби механізму загалом.

Італійський замок Mottura 84.995 S 8B0Q на два циліндри має засувку, яка здатна втягуватися після натискання на ручку або використовуючи ключ у верхньому циліндрі. Оскільки механізм має односторонню фалеву засувку існують дві моделі, а саме ліва "S" і права "D". Також, саме верхній циліндр керує основними ригелями (діаметр ригелів – 18 мм) у кількості 4-х (вихід ригелів – 29 мм.) та ригелями, підключеними до тяг (вихід тяг – 20 мм.) крабової системи. П'ятим ригелем, що висувається, керує нижній циліндр, причому при повному його замиканні блокується верхній, що забезпечує набагато більшу надійність. Купити врізний замок Mottura 84.995 S 8B0Q буде чудовим рішенням для тих, кого цікавить високий рівень безпеки.

У серійному номері моделі замка присутній знак "Q". Що це означає? Він сигналізує про те, що в представленому механізмі є унікальна патентна система блокування ригелів, яка спрацює при спробі зловмисників вибити циліндр. Це на перший погляд досить проста система, але дуже ефективна і чудово справляється зі своїм завданням. Також додано додатковий захист, який перешкоджає будь-яким спробам вдавлювання ригелів назад у замок. Як бачите механічний двоциліндровий замок Mottura 84.995 S 8B0Q, це не тільки висока якість, а й надійність, а також безпека високого рівня.

Характеристики

Тип:
Під циліндр
Виробник:
Mottura
Країна виробник:
Італія
Міжосьова відстань:
85мм
Кількість ригелів:
4+1 ригелі

Відгуки (1)