СЕРВИС

  Магазин "Під замком" також є авторизованим сервісним центром таких компаній як :

  • ШЕРЛОК
  • MUL-T-LOCK
  • ABLOY
  • ISEO
  Статус авторизованого сервісного центру, наш магазин отримав у 2003 році.
Сервісний центр, також має можливість не тільки реалізовувати великий асортимент товару, але також проводить гарантійне і післягарнтійне обслуговування, предоставляє послуги монтажу і сервісної продукції різних компаній.Магазин "Під замком" є першим в Україні сервісним центром компанії ШЕРЛОК з 2017 року.

                                                                               
Сервісний центр укомплектований оригінальним обладненням для виготовлення ключів патентованого профілю,надає послуги з ремонту та обслуговування продукції ШЕРЛОК, а також має унікальні права для розробки,монтажу та подальшого обслуговування систем ШЕРЛОК.

Ви завжди можете розраховувати на консультацію наших фахівців,допомогу у виборі необхідного Вам товару, надання послуг монтажу,ремонту або сервісного обслуговування продукції всесвітньо відомого виробника - ШЕРЛОК.


Магазин "Під замком" є сервісним центром компанії MUL-T-LOCK з 2016 року.

                                        
Сервісний центр укомплектований оригінальним обладненням для виготовлення ключів патентованого профілю,надає послуги з ремонту та обслуговування продукції MUL-T-LOCK, а також має унікальні права для розробки,монтажу та подальшого обслуговування систем "Мастер-ключ" та "Один-ключ".
У магазині "Під замком" Ви швидко та якісно виготовите дублікати ключів і зможете перекодувати циліндри і замки MUL-T-LOCK таких платформ:

Ви завжди можете розраховувати на консультацію наших фахівців,допомогу у виборі необхідного Вам товару, надання послуг монтажу,ремонту або сервісного обслуговування продукції всесвітньо відомого виробника - MUL-T-LOCK.
Магазин "Під замком" є сервісним центром компанії MUL-T-LOCK з 2016 року.

                                      

Купуючи продукт під брендом ABLOY Ви отримаєте не тільки гарантійне і післягарантійне обслуговування,а також можете скористатися послугою кваліфікованих майстрів магазину "Під замком". Досвід роботи нашого магазину з продукцією ABLOY починається з 2003 року, а статус Авторизованого Центру ABLOY з 2016 року.
   Сервісний центр укомплектований оригінальним обладненням для виготовлення ключів патентованого профілю,надає послуги з ремонту та обслуговування продукції ABLOY , а також має унікальні права для розробки,монтажу та подальшого обслуговування систем "Мастер-ключ" та "Один-ключ".
У магазині "Під замком" Ви швидко та якісно виготовите дублікати ключів і зможете перекодувати циліндри і замки ABLOY  таких платформ:

Ви завжди можете розраховувати на консультацію наших фахівців,допомогу у виборі необхідного Вам товару, надання послуг монтажу,ремонту або сервісного обслуговування продукції всесвітньо відомого виробника ABLOY.

Магазин "Під замком" є першим в Україні сервісним центром компанії ISEO з 2017 року.

                                                                           

Сервісний центр укомплектований оригінальним обладненням для виготовлення ключів патентованого профілю,надає послуги з ремонту та обслуговування продукції ШЕРЛОК, а також має унікальні права для розробки,монтажу та подальшого обслуговування систем ISEO. 


Ви завжди можете розраховувати на консультацію наших фахівців,допомогу у виборі необхідного Вам товару, надання послуг монтажу,ремонту або сервісного обслуговування продукції всесвітньо відомого виробника - ISEO.